PROGRAMJAI

2011/2012.

SAKKOSAINK MEGYEI SIKEREI

Iskolánkban sportoló tanulóink nemcsak a labdarúgásban, a kézilabdában és a tollaslabdában jeleskednek!
A Pápa Körzeti Diákolimpia Sakk Csapatbajnokságán a I-II. korcsoportos csapatunk :
Hegyi Ferenc, Tóth Noel, Mester Ádám és Molnár Attila I. helyezettek lettek, s képviselhették intézményünket a Megyei Döntőn.
Felsős csapatunk III-IV.korcsoportban : Szalóky Enikő, Kocsi Boldizsár,Molnár András, Kocsi Benedek, Szalóky Dezső III. helyezést hozták el.
Alsós csapatunk Ajkán versenyzett 2012. március 3-án a Megyei Döntőn, ahol becsülettel helytálltak és VI. helyezettek lettek.
Az idei sakk diákolimpiai versenysorozat legeredményesebb tanulója  Szalóky Enikő 6.osztályos  diákunk Pápán a Körzeti egyéni Sakk Diákolimpián I. helyezést ért el,bejutott a  2012. február 25-én, Pápán rendezett SAKK DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐJÉRE, ahol II. helyezett lett.
Enikő bátyja, Szalóky Dezső 7. valamint Tóth Noel 2. évfolyamos tanulóink szintén I. helyezettként jutottak be a megyei versenyre. Mindkét tanuló 6. helyezést ért el.

Minden versenyzőnek ezúton is gratulálunk!